Sveiki atvykę į mūsų naująjį pagrindinį puslapį...

Šiuo metu įmonėje MILA

MILA – jūsų plėtros partneris

MILA GARANT – mūsų žymiausias
prekės ženklas

"Mes esame furnitūros
profesionalai"

MILA Baltics • Kirtimų g. 59A • LT-02244 Vilnius • tel. +370 5 2603200 • info@mila.lt • Įmonės kodas 123910438 • PVM kodas LT239104314

 INFORMACIJA:

Dėl koronaviruso (COVID-19) grėsmės, laikinai stabdomas gyvas asmenų aptarnavimas UAB „Mila Baltics“ administracijos ir sandėlio patalpose. Klientų informavimas ir aptarnavimas vyksta tik elektroniniu būdu.

Atgal

MILA Grupė

Arran Isle Grupė

Įmonė MILA priklauso Anglijos kooperacijai „Arran Isle Ltd.“, kurią sudaro keletas įmonių, įskaitant ir MILA Grupę, kurių pagrindinė veikla apima firminės statybų produkcijos kūrimą, tiekimą, prekybą ir platinimą.

Be Danijos įmonės MILA BESLAG, MILA Grupę dar sudaro filialai Anglijoje, Airijoje ir Baltijos šalyse.

 

 About Arran Isle Ltd.

Mums dirba beveik 1 000 darbuotojų 16 JAV įmonių, 10 Europos gamyklų ir 2 Kinijos gamyklose. 

Darbus vykdo du pagrindiniai skyriai, kuriems padeda mūsų pasaulinio tiekimo ir gamybos komandos:

  • Furnitūros skyrius - Mūsų Furnitūros skyrius aptarnauja klientus architektūros ir langų išdėstymo rinkose.

  • Šiaurės Amerikos statybų produktai „LaSalle Bristol“ platina firminius ir partnerių prekių ženklų statybos produktus, skirtus pastatytų, modulinių ir statybvietėse pastatytų gyvenamųjų namų, komercinės nuosavybės ir pramoginių transporto priemonių rinkoms visoje Šiaurės Amerikoje.

 Mūsų pasaulinė patirtis ir sugebėjimai teikia naudos mūsų klientams. Pavyzdžiui, mūsų Furnitūros skyrius kasmet parduoda vis daugiau:

 Vietinis dizainas susietas su pasauliniu tiekimu

  • Dėl Grupės struktūros ir apimties mes galime visų mūsų rinkų klientams pasiūlyti pasinaudoti mūsų integruoto pasaulinio tiekimo bei gamybos galimybių privalumais.
  • Savo veiklą vykdome kurdami naujus produktus glaudžiai bendradarbiaujant su klientais ir pasitelkiant kūrimo komandas, kurios pažįsta kiekvieną pagrindinę rinką ir jose dalyvauja. Kūrimo procesas paremtas bendradarbiavimu tarp mūsų Tolimuosiuose Rytuose įsikūrusių inžinerijos, tiekimo bei kokybės komandų, kurios nustato produktui gaminti tinkamiausią gamybos partnerį.
  • Atsidavusi komanda Tolimuosiuose Rytuose valdo visus tiekėjo santykių aspektus nuo pradinio produkto supramoninimo iki reguliarios gamybos, kokybės užtikrinimo ir išsiuntimo.
  • Grupei taip pat priklauso nuosava užraktų, vyrių ir avarinės durų furnitūros gamykla, įsikūrusi Kinijos Džedziango provincijoje. Gamykla turi tarptautines kokybės akreditacijas ir dirba pagal pasaulinius sveikatos ir saugos standartus.

Mila Grupė

"MILA UK"
"MILA DK"
"MILA Baltics"
"MILA Maintenance UK"

Kitos „Arran Isle“ grupės įmonės

"Arran Isle Ltd"
"Arran Isle Sourcing Center, Kinija"
"Architectural Products & Components "Limited", Kinija
"WindowWare UK"
"Carlisle Brass UK"
"Eurolite UK"
"Locks & Hardware / Balmar EIR"
"I TESORI UK"
"LaSalle Bristol USA"