Sveiki atvykę į mūsų naująjį pagrindinį puslapį...

Šiuo metu įmonėje MILA

MILA – jūsų plėtros partneris

MILA GARANT – mūsų žymiausias
prekės ženklas

"Mes esame furnitūros
profesionalai"

MILA Baltics • Kirtimų g. 59A • LT-02244 Vilnius • tel. +370 5 2603200 • info@mila.lt • Įmonės kodas 123910438 • PVM kodas LT239104314

 INFORMACIJA:

Dėl koronaviruso (COVID-19) grėsmės, laikinai stabdomas gyvas asmenų aptarnavimas UAB „Mila Baltics“ administracijos ir sandėlio patalpose. Klientų informavimas ir aptarnavimas vyksta tik elektroniniu būdu.

MILA UNIQUE

Produktų MILA UNIQUE kūrimas

Produktų kūrimas mūsų klientams ir su jų pagalba yra įprasta mūsų darbo dalis. Nesvarbu, ar tai būtų galutiniai furnitūros sprendimai, ar tik konkrečios spendimo dalies įgyvendinimas – mes jums padėsime tai atlikti greitai ir veiksmingai.

Remdamiesi savo žiniomis ir galimybėmis mes galėsime padėti jums vykdyti kūrimo fazę. Naudodami pažangią CAD sistemą mes sudarome ir standartinius, ir specialius sprendimus 2D ir 3D formatu. Be to, kaip dalį savo siūlomo sprendimo pateikiame atspausdintas 3D detales.

Taip ne tik teoriškai, bet ir praktiškai užtikriname, kad bus patenkinti jūsų norai ir poreikiai.

Taip pat padedame nuspręsti, kokias medžiagas ir paviršius naudoti. Mums svarbiausia, kad galutinis produktas patenkintų ir jus, ir jūsų klientus.

″Mes užduosime svarbius ir aktualius klausimus.”

Laisvai aptarkite su mumis galimus sprendimus ir pasitelkite mus kaip diskusijų partnerį. Mums tai natūrali bendradarbiavimo dalis.

Taip pat galime patarti dėl furnitūros pasirinkimo bei langų ir durų gamybos, laikantis Europos standartų dėl apsaugos nuo įsilaužimo. Mes esame visada pasirengę jums padėti kuo greičiau ir sklandžiau įvykdyti sertifikavimo procesą.

Mes visada pasirengę pokalbiui. Mūsų patirtis yra skirta jums!