Sveiki atvykę į mūsų naująjį pagrindinį puslapį...

Šiuo metu įmonėje MILA

MILA – jūsų plėtros partneris

MILA GARANT – mūsų žymiausias
prekės ženklas

"Mes esame furnitūros
profesionalai"

MILA Baltics • Kirtimų g. 59A • LT-02244 Vilnius • tel. +370 5 2603200 • info@mila.lt • Įmonės kodas 123910438 • PVM kodas LT239104314

 INFORMACIJA:

Dėl koronaviruso (COVID-19) grėsmės, laikinai stabdomas gyvas asmenų aptarnavimas UAB „Mila Baltics“ administracijos ir sandėlio patalpose. Klientų informavimas ir aptarnavimas vyksta tik elektroniniu būdu.

Tiekimas

Vietinis dizainas – pasaulinis tiekimas

Tapę MILA Grupės partneriu, gausite paprastą ir greitą prieigą prie Tolimųjų Rytų tiekiamų produktų.

Dėl Grupės struktūros ir apimties mes galime visų mūsų rinkų klientams pasiūlyti pasinaudoti mūsų integruoto pasaulinio tiekimo bei gamybos galimybių privalumais.

Mūsų veiklos metodas yra kurti naujus produktus glaudžiai bendradarbiaujant su klientais. Kūrimo procesas paremtas artimu bendradarbiavimu tarp jūsų, klientų, ir Tolimuosiuose Rytuose įsikūrusių mūsų inžinerijos, tiekimo bei kokybės komandų, kurios galėtų nustatyti jūsų produktui tinkamiausius gamybos partnerius. Visus šiuos gamybos partnerius patvirtina mūsų Grupė, siekdama užtikrinti, kad jie atitiktų mūsų keliamus aukštus kokybės ir pristatymo paslaugų standartus ir, žinoma, laikytųsi mūsų Grupės etikos taisyklių.

Įmonei MILA svarbiausia – kokybė!

 

 „Arran Isle“ pasaulinis tiekimas

 

Įmonė MILA naudojasi ta pačia tiekimo gamykla Kinijoje kaip ir mūsų pagrindinė įmonė „Arran Isle Ltd.“. 2014 m. „Arran Isle“ tiekimo komandos Kinijoje techniniai, kokybės ir komerciniai tiekimo įgūdžiai padėjo parūpinti produktų už daugiau nei 62 milijonus USD. Į mūsų skyrius Šiaurės Amerikoje ir Europoje buvo išsiųsta apytiksliai 3 100 konteinerių (apie 12 metrų).

Mūsų pasaulinė patirtis ir sugebėjimai teikia naudos mūsų klientams. Pavyzdžiui, mūsų Furnitūros skyrius kasmet parduoda vis daugiau:

 

„Architectural Products & Components Limited“, Kinija

Grupei taip pat priklauso nuosava užraktų, vyrių ir avarinės durų furnitūros gamykla (APC), įsikūrusi Kinijos Džedziango provincijoje. Visa APC produkcija pagaminta pagal ISO 9001:2008. APC gamykloje reguliariai atliekami nepriklausomi auditai, kad joje taip pat būtų galima pagaminti produktų, kurie būtų patvirtinti tokiais ženklais: a) „Certifire Protection“ (sertifikuotos priešgaisrinės apsaugos), b) CE ir c) „BSI Kitemark“.

APC dirba pagal tuos pačius tarptautinius sveikatos ir saugos standartus, kuriais vadovaujasi visa Grupė. Išorės specialistai APC gamykloje, kaip ir visose Grupės įmonėse, vykdo nepriklausomus auditus dėl sveikatos ir saugos standartų laikymosi.